SUPERLIGA PIŁKAREK RĘCZNYCH. Zawodniczki elbląskiego Startu znów pokazały charakter. W sobotę pokonały Energę AZS Koszalin i tym samym włączyły się do walki o podium, mając do swojego rywala tylko pięć punktów straty.
* Start Elbląg — Energa AZS Koszalin 26:25 (12:12)Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!