Stowarzyszenie Laboratorium Sztuki z radością ogłasza rozpoczęcie cyklu jam session, które odbędą się w ramach projektu "Jazzowy Elbląg 2019", sfinansowanego przez samorząd Miasta Elbląg.
W tym roku w ramach projektu odbędzie się 16 wieczorów jazzowych, od maja do połowy września. Projekt zakończy się wystawą fotograficzną, podsumowującą cykl spotkań jazzowych.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!