Stowarzyszenie Laboratorium Sztuki i Klub Środowisk Twórczych Krypta mają przyjemność zaprosić na nietuzinkową jazz jam session. Po raz pierwszy w Klubie Krypta zagoszczą uczniowie z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych. Będzie to ich debiut w improwizowanej sesji jazzowej.
Na ten wieczór zapowiedzieli się: Julia Stoltmann - wokal, Michał Korsak- perkusja, Damian Bojanowski- gitary, Paweł Wojtachna - trąbki i Antonii Borycki - pianino.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!