W dniu 6 czerwca minęło 20 lat od pielgrzymki papieża Jana Pawła II do Elbląga. Z tej okazji w Ratuszu Staromiejskim można oglądać zdjęcia elbląskiego fotografika Henryka Myślińskiego.
Na wystawie oprócz zdjęć upamiętniających tę wyjątkową w dziejach miasta wizytę, obejrzeć będzie można pamiątki, przejrzeć gazety z czerwca 1999 r. oraz kronikę miejską opisującą zarówno przygotowania, jak i sam dzień wizyty Ojca Świętego.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!