Czterech zawodników KS Mebli Wójcik Elbląg wzięło udział w Akademickich Mistrzostwach Polski w Krakowie. Elblążanie na co dzień walczący na I-ligowych parkietach, w znacznym stopniu przyczynili się do wywalczenia wicemistrzowskiego tytułu w tych rozgrywkach. Jakub Dąbrowski, Kamil Karczewski, Bartłomiej Ławrynowicz oraz Rafał Stępień, to zawodnicy reprezentujący elbląską drużynę.
Wcześniej jako wychowankowie MKS Truso wywalczyli srebrny medal mistrzostw Polski juniorów młodszych oraz brązowy medal na mistrzostwach Polski juniorów. Zawodnicy swój warsztat szlifują nie tylko w Elblągu pod okiem trenera Grzegorza Czapli, a także w gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, gdzie studiują.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!