Stwierdzili ponad 200 nieprawidłowości w zatrudnieniu oraz nałożyli grzywny na ponad 100 tysięcy złotych. Pogranicznicy z Warmii i Mazur podsumowali pierwsze półrocze odnośnie zatrudnienia obcokrajowców w regionie.
W pierwszym półroczu 2019 roku funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej objęli kontrolą 2375 (w 2018 r. 1436) cudzoziemców i stwierdzili, że 245 (w 2018 r. 230) obcokrajowców pracowało na terenie Warmii i Mazur niezgodnie z obowiązującymi przepisami.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!