Niedziela, 31 maja 2020. Imieniny Anieli, Feliksa, Kamili

Koniec tygodnia z kolejnymi utrudnieniami [AKTUALIZACJA]

2019-07-09 09:02:48 (ost. akt: 2019-07-14 14:45:40)
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne

Autor zdjęcia: Archiwum

Szykują się kolejne remonty dróg, a tym samym – czasowa zmiana organizacji ruchu. Tym razem drogowcy zajmą się ulicą Szarych Szeregów w Elblągu.

---------------------------------------------------------------------------
AKTUALIZACJA godzina 14:30
---------------------------------------------------------------------------
Departament Zarząd Dróg UM informuje, że w związku z realizacją kolejnego etapu budowy ronda w rejonie ulic Warszawska-Żuławska od 15 lipca br. (poniedziałek) planowane jest wprowadzenie zmiany w organizacji ruchu na tym skrzyżowaniu.

- od 15 do 19 lipca w ul. Warszawskiej zostanie wprowadzony ruch wahadłowy, sterowany sygnalizacją świetlną, na odcinku około 50 metrów - od ulicy Żuławskiej w stronę południową (kierunek Malbork).
- od 19 do 21 lipca w ul. Warszawskiej ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną zostanie przełożony i funkcjonować będzie odcinku około 50 metrów - od ul. Żuławskiej w stronę północną (kierunek Centrum).

W celu zminimalizowania utrudnień w ruchu, na czas trwania prac, Departament Zarząd Dróg UM zaleca korzystanie z alternatywnego dojazdu do ulicy Żuławskiej (w szczególności dla mieszkańców północnych dzielnic miasta), tj. ulicą Nowodworską, przez rondo na węźle Elbląg Zachód i drogą serwisową wzdłuż S7 na ul. Żuławską.

źródło: UM Elbląg

---------------------------------------------------------------------------

Departament Zarząd Dróg Urzędu Miejskiego w Elblągu poinformował, że w dniach 11-12 lipca (czwartek-piątek) planowane jest układanie warstw bitumicznych na jezdni ul. Szarych Szeregów, na odcinku od ulicy Andersa do ulicy Wybickiego.

— W związku z tym od czwartku do piątku włącznie wykonawca planuje wprowadzić tymczasową organizację ruchu polegającą na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego - od ul. Wybickiego w stronę ul. Andersa — poinformował Łukasz Mierzejewski z Biura Prasowego Urzędu Miejskiego w Elblągu.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB