Wtorek, 2 czerwca 2020. Imieniny Erazma, Marianny, Marzeny

Leniuchowanie, czy aktywność? Masz wybór

2019-07-23 14:14:53 (ost. akt: 2019-07-23 14:18:18)

Dla wielu lato kojarzy się z wypoczynkiem oraz z możliwością samodzielnego podejmowania decyzji, dotyczących sposobu spędzenia wolnego czasu. Jedni wybierają leżenie na plaży, drudzy zaś preferują aktywne spędzanie wakacyjnego okresu. Dla tych drugich elbląski MOSiR wychodzi naprzeciw z propozycjami.

W środę 24 lipca młodzi pasjonaci piłki nożnej będą mogli poddać próbie swoje umiejętności podczas I Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej Soccer Cup. Zawody odbędą się na boisku mieszczącym się na torze łyżwiarsko-wrotkarskim “Kalbar” przy ulicy Agrykola.

Zawody skierowane są do dzieci ze szkół podstawowych. Drużyna może maksymalnie liczyć dziewięciu zawodników w tym pięciu zawodników w polu, bramkarz oraz trzech zawodników rezerwowych. Mecze odbywać się będzie w systemie każdy z każdym, lub w systemie pucharowym – zależeć to będzie od ilości zgłoszonych drużyn. Same zapisy do turnieju będą przyjmowane 15 minut przed rozpoczęciem rozgrywek.

Dla wszystkich uczestników organizatorzy przewidzieli słodkie upominki. Start imprezy o godzinie 10:00.

— Zapraszamy również od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 15 do strefy gier i zabaw, która mieści się w budynku lodowiska Helena przy ul. Karowej. Do dyspozycji są: stoły do tenisa, piłkarzyki, cymbergaje, trampoliny, kręgle oraz boiska do koszykówki i mini piłki nożnej – informuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB