środa, 11 grudnia 2019. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Z domu zaczęły znikać cenne przedmioty…

2019-07-27 09:44:09 (ost. akt: 2019-07-27 09:44:20)

Autor zdjęcia: KMP Elbląg

Elbląscy stróże prawa zatrzymali 19-latka spod Elbląga. Jest podejrzany o liczne kradzieże i włamania. Miał okraść również swoich rodziców. Trafił do aresztu.

Dziewiętnastolatek spod Elbląga został zatrzymany na terenie województwa pomorskiego. Policjanci operacyjni odnaleźli go nad ranem w Krynicy Morskiej.

— Zabrali go z plaży, na której spędził całą noc na zabawie - poinformował Jakub Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. - Prosto stamtąd trafił do policyjnego aresztu w Elblągu. Został przesłuchany i usłyszał zarzuty.

Jak się okazało, pieniądze na zabawę i używki, pochodziły ze sprzedaży skradzionych wcześniej rzeczy z rodzinnego domu. Śledczy udowodnili mu 7 czynów.

— Zarzuty dotyczą, między innymi: kradzieży złotej biżuterii, sprzętu komputerowego oraz pieniędzy na szkodę matki, zestawu elektronarzędzi na szkodę ojca oraz sprzętu audio na szkodę brata podejrzanego – dodaje przedstawiciel elbląskich policjantów. - Śledczy zarzucają mu także kradzież elektronarzędzi i gier komputerowych z marketu w Pasłęku.

Na wniosek policji i prokuratury sąd zastosował wobec niego areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB