2019-09-15 21:30:47(ost. akt: 2019-09-15 20:47:43)

Olimpia II Elbląg – Zatoka Braniewo 0:1 (0:1)
0:1 – Ruda (36)

OLIMPIA II: Dziewulski – Sarnowski, Kottlenga, Biel, Ziewiec (65 Kazimierowski), Kondratowicz (49 Mączkowski), Bucio, D. Mazurek (80 P. Mazurek), Wierzba, Kordykiewicz, Milanowski

ZATOKA: Ptak – Koczara, Jastrzębski, Ruda, Matelski, Wolak, B. Wieliczko, Lewandowski, Jakimczuk, Graczyk, D. Wieliczko

Gospodarze po 25 minutach powinni wygrywać 2:0, ale w bramce Zatoki bardzo dobrze spisywał się Tomasz Ptak, który dwukrotnie wybronił sytuacje sam na sam z Oskarem Kurdykiewiczem. Prowadzona przez byłego trenera Olimpii Adama Borosa, drużyna gości też atakowała i po jednej z takich kontr Damian Ruda wpisał się na listę strzelców. Po przerwie obie strony mogły zmienić wynik. W 49. min, po uderzeniu Mariusza Bucio, gości od utraty gola uratował słupek. Z kolei w 76. min piłkę zmierzającą do pustej bramki Olimpii w ostatniej chwili wybił z linii Dawid Wierzba.