8 494 uczniów zasiadło w szkolnych ławkach, 399 nauczycieli prowadziło lekcje, powstało 6662 m2 powierzchni, na której znajdują się wyłącznie obiekty sportowe, 15 796 książek ułożonych jest na bibliotecznych półkach – takimi liczbami może poszczycić się Szkoła Podstawowa nr 11, która ma już 30 lat!
- Rok 1989 był rokiem przełomowym dla wszystkich Polaków. Tu w Elblągu na młodym wówczas osiedlu nad Jarem powstała nowa szkoła, miejsce wówczas bardzo ważne dla lokalnej społeczności. Dzisiaj, po 30 latach spoglądamy w przeszłość i próbujemy docenić dorobek wszystkich tych którzy kreowali nasz wizerunek – tymi słowami otworzono uroczysty jubileusz.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!