Czwartek, 16 lipca 2020. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Wygraj płytę Lady Pank!

2019-11-05 09:00:00 (ost. akt: 2019-11-05 11:36:00)
Lady Pank

Lady Pank

Autor zdjęcia: Wydawnictwo Agora

Legendy polskiego rocka odwiedzą nasze miasto już 8 listopada. Jakiś czas temu trójka szczęśliwców otrzymała od nas zaproszenia na piątkowy koncert. To nie koniec niespodzianek, które dla Was przygotowaliśmy.

Szczegółowo o Lady Pank pisaliśmy dla Was tutaj. Twórcy takich hitów jak “Mniej niż zero”, “Zamki na piasku”, “Vademecum Skauta”, “Kryzysowa narzeczona” czy “Tacy sami” zaprezentują się na elbląskiej scenie muzycznej już w tym tygodniu.

28 października trzy pierwsze osoby, które zadzwoniły do naszej redakcji zdobyły podwójne zaproszenia na te długo oczekiwane wydarzenie. To nie koniec niespodzianek, które przygotowaliśmy dla Was razem z organizatorami koncertu.

Do rozdania mamy dwie płyty „LP 1”. Album miał premierę w ubiegłym roku. Jest to remake pierwszej płyty Lady Pank, do której stworzenia zespół zaprosił grono cenionych artystów. Największe hity legendarnej formacji zaśpiewali między innymi: Maciej Maleńczuk, Tomasz Organek, Artur Rojek, Kasia Nosowska i Piotr Rogucki.

Wystarczy zadzwonić do nas dziś 5 listopada o 12 pod numer 055 6114600 i podać tytuł swojej ulubionej piosenki Lady Pank. Dwie pierwsze osoby otrzymają płytę „LP 1”. Kto pierwszy, ten lepszy!

kk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB