Cenny remis Concordii z Legią II

2019-11-10 16:23:57(ost. akt: 2019-11-10 16:53:52)

Legia II Warszawa - Concordia Elbląg 1:1 1:0 - Kostorz (19), 1:1 - Lisiecki (69)
CONCORDIA: Sawaryn - Maciążek, Sawara, Lewandowski, Bukacki, Pelc (46) Danowski, Tomczuk, Sulewski, Wira (46) Kozak, Lisiecki (73) Pawłowski, Duda (89) Goljasz

Drużyna elbląska sprawiła tak sobie jak i swoim kibicom miłą niespodziankę, gdzie w Ząbkach zremisowała z mającym duże aspiracje do awansu rezerwami Legi II Warszawa. W kadrze zespołu Legii zagrało czterech zawodników pierwszego zespołu: Wojciech Muzyk, Maciej Rosołek, Kacper Kostorz i Iñaki Astiz. W pierwszej części spotkania przewaga należała do gospodarzy ale goście grali bardzo dobrze w obronie, stracili tylko jedną bramkę, kiedy to w sytuacji sam na sam gola dla gospodarzy zdobył Kostorz. Po przerwie role się zmieniły i ton grze nadawali elblążanie, czego efektem była zdobyta bramka przez Rafała Lisieckiego w 69 minucie gry. Po tej akcji oba zespoły dążyły do zmiany wyniku, ale obie formacje grały na bardzo dobrym poziomie i już więcej kibice bramek nie zobaczyli.