2019-11-13 21:47:24(ost. akt: 2019-11-13 21:48:38)
Zdjęcie ilustracyjne - archiwum

Autor zdjęcia: Marek Lewandowski

MKS Perła Lublin – START Elbląg – 33:23 (16 : 11)
START: Orowicz, Pająk – Waga 1, Garczarczyk 1, Pękala 1, Cygan 1, Kaczmarek 1, Trbović 2, Shupyk 8, Dronzikowska, Stapurewicz, Rancić 8. Kary: 2 minuty

Najwięcej bramek dla Perły zdobyły: Achruk 6, Gęga 5, Labuda 4. Kary: 4 minuty.

Piłkarki ręczne MKS Perły Lublin nie zwalniają tempa. Podopieczne trenera Roberta Lisa odniosły dziesiąte zwycięstwo w tym sezonie . Tylko początek spotkania był wyrównany, gdzie w 7 minucie był remis 3:3. Z biegiem czasu lublinianki zaczęły przyspieszać i po kwadransie wygrywały 8:4. Kontrolując przebieg wydarzeń na parkiecie, drużyna Perły do przerwy prowadziła już 16:11 będąc w każdym z elementów gry zdecydowanie lepszym zespołem.

Po przerwie podopieczne trenera Lisa wyszły bardziej skoncentrowane od zespołu elbląskiego . Grały szybko, kombinacyjnie i w 42 minucie wygrywały już 24:16 i było już właściwie po meczu. Mimo ambitnej gry START zszedł z boiska pokonany różnicą 10 bramek i jest to najwyższa porażka elblążanek w tym sezonie.