Poniedziałek, 25 maja 2020. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Trzech rannych i jedna ofiara śmiertelna [ZDJĘCIA]

2019-11-26 09:29:50 (ost. akt: 2019-11-26 09:36:18)

Autor zdjęcia: mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek

25 listopada 2019 roku, około godz. 15:30 służba dyżurna Powiatowego Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie otrzymała zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem dwóch aut osobowych.

Do wypadku doszło na drodze powiatowej w pobliżu miejscowości Pakosze w gm. Pieniężno. W wyniku czołowego zderzenie renault oraz peugeota czterech mężczyzn podróżujących pojazdami zostało rannych.


Z uwagi na zniszczenia pojazdów, strażacy obecni na miejscu wypadku musieli wykorzystać zestawy narzędzi hydraulicznych z wykorzystaniem których wykonali dostęp do uwięzionych w rozbitych autach poszkodowanych. Na czas prowadzenia działań ruch na drodze powiatowej Pakosze – Długobór został wstrzymany.

Na miejsce wypadku skierowano pięć zespołów ratownictwa medycznego, trzy pojazdy ratownicze z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, strażaków – ochotników z OSP Długobór, Pieniężno i Płoskinia oraz funkcjonariuszy policji, którzy wyjaśniali okoliczności zdarzenia. Cztery osoby podróżujące pojazdami po zaopatrzeniu medycznym na miejscu wypadku zostały przewiezione przez załogi ZRM do szpitali. Niestety, jeden z kierowców – 63 letni mieszkanie powiatu braniewskiego zmarł w szpitalu.

Przez kilka godzin droga powiatowa była zablokowana.

KP PSP w Braniewie

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Maggie #2824823 | 78.8.*.* 26 lis 2019 14:15

    A zdjęcia z pożaru sklepu w Elblągu... Brawo!

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz