Niedziela, 8 grudnia 2019. Imieniny Delfiny, Marii, Wirginiusza

Otwarte Drzwi w ramach kampanii „Biała wstążka”

2019-11-27 13:00:00 (ost. akt: 2019-11-27 12:27:04)

Kampania „Biała wstążka” prowadzona jest w 55 krajach na całym świecie. Jest to kampania skierowana do mężczyzn, mająca na celu walkę z przemocą wobec kobiet oraz wspieranie działań na rzecz jej przeciwdziałania.

Przemoc wobec kobiet, choć nie tylko, jest łamaniem podstawowych praw człowieka. Dlatego też kampania rozpoczyna się 25 listopada w Międzynarodowy Dzień Przeciw Przemocy Wobec Kobiet, a kończy się 10 grudnia, kiedy to przypada Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka. Zapoczątkowano ją w Kanadzie w 1991 roku. Noszenie podczas kampanii przez mężczyzn białej wstążki pokazuje, że mężczyźni wspierają kobiety i również są przeciwni stosowaniu wobec nich przemocy.

Jedną z inicjatyw tej Kampanii są „Otwarte drzwi". W ramach tej inicjatywy w Elblągu 7 grudnia dwie placówki zorganizują dni otwarte.

W godzinach 10 – 14 Liga Kobiet Polskich Oddział Terenowy w Elblągu będzie przyjmowała zainteresowanych w Poradni prawno-psychologiczno-społecznej przez prawników, psychologów, pedagogów oraz psychoterapeutów działającej przy LKP OT w Elblągu.

W godzinach 12 – 17 przyjmować będzie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej – Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Elblągu. W tym dniu udzielane będą konsultacje w zakresie edukacji dotyczącej zjawiska przemocy w rodzinie oraz w zakresie udzielania informacji dotyczącej form pomocy skierowanych do osób doświadczających przemocy w rodzinie.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. MARI #2826231 | 105.112.*.* 28 lis 2019 15:51

    DOBRY DZIEŃ MOI LUDZIE POLSKI MOJE ŚWIADECTWO W JAKI SPOSÓB UZYSKAŁEM KREDYT, ABY KUPIĆ DOM OD PRAWDZIWEJ I ORYGINALNEJ FIRMY KREDYTOWEJ NAZWANEJ pożyczki jose luis, JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWY I BÓG BŁOGOSŁAWI pożyczki jose luis (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) Nazywam się Maria, jestem z Polski, szukałem prawdziwej firmy pożyczkowej przez ostatnie 5 miesięcy, aby kupić dom, dostałem tylko kilka oszustw, które zmusiły mnie do zaufania im i na koniec dnia, zabrali moje pieniądze, nie dając niczego w zamian, cała moja nadzieja została utracona, stałem się zdezorientowany i sfrustrowany, nigdy nie chciałem mieć nic wspólnego z firmami pożyczkowymi w Internecie, więc poszedłem pożyczyć trochę pieniędzy od znajomego, powiedziałem jej wszystko, co się wydarzyło, i powiedziała, że ​​może mi pomóc zna firmę pożyczkową, która może mi pomóc z każdą kwotą pożyczki potrzebne przeze mnie z bardzo niskim oprocentowaniem 2%, które właśnie dostała pożyczka od nich, ona mi doradziła, jak ubiegać się o pożyczkę, zrobiłem tak jak mi powiedziała, złożyłem z nimi wniosek na e-mail: (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) , nigdy nie wierzyłem, ale próbowałem i ku memu zdziwieniu dostałem pożyczkę w ciągu 24 godzin, nie mogłem uwierzyć, znów jestem szczęśliwy i bogaty i dziękuję Bogu za taką pożyczkę takie firmy wciąż istnieją po tych oszustwach w różnych miejscach, radzę wszystkim, którzy potrzebują pożyczyć swój adres e-mail (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) nigdy cię nie zawiodą, i Twoje życie zmieni się tak jak moje. Szybki kontakt (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) już dziś i uzyskaj od nich pożyczkę, niech Bóg błogosławi pożyczki Jose Luis za ich prawdziwą ofertę pożyczki. Upewnij się, że kontaktujesz się z pożyczkami luose luis, ponieważ otrzymałem pożyczkę z powodzeniem od tej firmy bez stresu. Odwiedź ich e-mail (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com)

    ! - + odpowiedz na ten komentarz