Już w najbliższy weekend w Elblągu odbędzie się dwudniowy Międzynarodowy Konkurs Sztuki Baletowej. Tancerze z całego kraju i nie tylko będą rywalizować na scenie Teatru im. A. Sewruka.
W dniach 21 – 22 grudnia Elbląg stanie się stolicą baletu. A wszystko to za sprawą Konkursu Sztuki Baletowej organizowanego przez Stowarzyszenie Broadway, a także dzięki wsparciu finansowemu Samorządu Województwa Warmińsko -Mazurskiego oraz Gminy Miasta Elbląg, oraz Stowarzyszenia Autorów ZAiKS.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!