Wtorek, 7 kwietnia 2020. Imieniny Donata, Herminy, Rufina

34-latka ukarana za spowodowanie kolizji

2020-02-27 13:26:29 (ost. akt: 2020-02-27 13:35:36)

Autor zdjęcia: KMP Elbląg

Policjanci skierowali wniosek do sądu o ukaranie 34-letniej kobiety, która spowodowała kolizję na drodze k22 w okolicach miejscowości Błotnica. Kierującej zatrzymano wtedy prawo jazdy. Dziś mamy już wyrok.

Zdarzenie miało miejsce w połowie grudnia 2019 roku na drodze k22. Tam 34-letnia kobieta kierując osobowym peugeotem jechała w kierunku Malborka. Na łuku drogi zaczęła wyprzedzać inny pojazd w miejscu, gdzie była podwójna ciągła linia. Swoim zachowaniem zmusiła kierujących jadących z naprzeciwka do hamowania, a sama gdy zorientowała się, co się za chwile stanie też zaczęła hamować. Jak nietrudno się domyślić, 34-latka straciła panowanie nad swoim autem i uderzyła w bariery ochronne, odbiła się od nich i wjechała do rowu.

Za popełnione wykroczenie spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym sąd w lutym tego roku skazał ją na 3 tysiące złotych grzywny, 300 złotych opłaty kosztów procesowych a także zasądził zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów na czas 6 miesięcy.

Źródło: KMP w Elblągu

Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej i tygodnika lokalnego tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB