środa, 21 października 2020. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Czy spacer w lesie jest teraz bezpieczny?

2020-03-22 14:00:00 (ost. akt: 2020-03-23 08:07:56)

Autor zdjęcia: Igor Hrywna

Wszyscy tęsknimy za spacerami na świeżym powietrzu. Lasy Państwowe podpowiadają, jak bezpiecznie wybrać się do lasu w czasie epidemii.

Na stronie lasy.gov.pl pojawił się artykuł dotyczący tego, jakie środki bezpieczeństwa należy zachować, wybierając się do lasu, w obecnej sytuacji. Poniżej przedstawiamy czytelną infografikę przygotowaną przez Lasy Państwowe.

http://m.wm.pl/2020/03/orig/wirus-turystyka-nowa-wersja-618426.jpg

Cały tekst Krzysztofa Trębskiego znajdziecie tutaj.

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. wesoły wirus #2892169 | 188.147.*.* 23 mar 2020 18:00

    No tak, ktoś zmarł na raka ale przypadkowo przy sekcji zwłok wykryto koronawirusa i mamy komunikat: "Ministerstwo Zdrowia poinformowało o śmierci kolejnej osoby zakażonej koronawirusem. To xx-letni mężczyzna, który zmarł w szpitalu w xxx. Jak podaje ministerstwo, osoba miała choroby współistniejące." Jednym słowem P A R A N O J A !!! Ludzie opanujcie się i dajcie normalnym normalnie żyć!!! Normalni nie dajcie się ogłupić przez oszołomów i nie popadajcie w histerię!!! Ludzie wyjdźcie na spacer, jest ładna pogoda. Przewietrzcie siebie i mieszkania. Jak będziecie łykać jak pelikan ryby wszystko to co trąbią w mediach to zachorujecie od smrodu i nie wiadomo od jakiego badziewia siedząc w czterech ścianach!!! Wirusów wszelkiego rodzaju jest dużo i są one wszędzie. Żeby się niczym nie zarazić to ludzie musieliby zamknąć się w inkubatorach. Kto ma zachorować ten zachoruje a kto ma być zdrowy ten będzie i tego się nie zmieni!!! Taka jest natura i takie jest życie człowieka. Ludzie codziennie rodzą się i umierają i nie w takich ilościach jak podają media od jakiegoś sztucznie wyimaginowanego wirusa.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Joan #2891899 | 46.112.*.* 23 mar 2020 10:34

    Tak, my mamy to szczęście, że w pobliżu lasów jest mnóstwo i innych uroczych przyrodniczo miejsc, naprawdę nie musimy się gremialnie pchać na plażę miejską.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz