Piątek, 10 kwietnia 2020. Imieniny Borysławy, Makarego, Michała

Ciągle gubisz pendrivy? Dzięki tym wskazówkom ułatwisz sobie życie

2020-03-26 11:20:56 (ost. akt: 2020-03-26 11:23:43) Artykuł sponsorowany
pexels.com

pexels.com

Autor zdjęcia: pexels.com

Pendrive stał się niezbędnym urządzeniem w pracy biurowej. Poręczny gadżet mieści bardzo dużo danych – zdjęć, filmów, muzyki, dokumentów czy oprogramowań. Chętnie sięgają po niego informatycy, nauczyciele czy pracownicy administracji. Sprawdza się także jako prezent, ponieważ jest bardzo przydatnym gadżetem. Pendrive ma również potencjał reklamowy.

Z uwagi na niewielkie rozmiary, pendrive można łatwo go zgubić lub o nim zapomnieć. Nie warto przechowywać go w kieszeni, skąd łatwo może wypaść, czy kłaść go w przypadkowym miejscu, bo łatwo go przeoczyć.
Jeśli stale gubisz urządzenie, rozważ poniższe rozwiązania i ciesz się swoim pendrivem.

Stwórz wyjątkowy pendrive z nadrukiem
Na rynku oferowane są pamięci USB w różnych kolorach i kształtach. Jednak są to ogólnodostępne opcje i może być tak, że Twój współpracownik będzie mieć taki sam gadżet, jak Ty. W takiej sytuacji pomyśl o stworzeniu na pendrive z własnym logo, które pomoże Ci w identyfikacji Twojego urządzenia.
Oryginalne urządzenie zwróci uwagę osób postronnych, więc nawet jeśli je zgubisz, ktoś z pewnością znajdzie i Ci je odda.
Kolejnym argumentem potwierdzającym korzyści z wykonania pendrive z nadrukiem, jest to, że stanowi świetną reklamę Twojego biznesu. To subtelny sposób promocji firmy, a jeśli sam będziesz korzystał z urządzeń z nazwą swojego przedsiębiorstwa, będziesz bardziej rozpoznawalny.
Jak podkreśla przedstawiciel sklepu OpenGift: Nadruk na pendrive musi być krótki i czytelny. Eleganckim rozwiązaniem jest tłoczony napis na skórzanej oprawie. Klasyczny, ale niebanalny wygląd urządzenia sprawia, że pendrive z własnym logo wyróżni się na tle pozostałych.

Pendrive Silicone Power J35


Wykorzystaj firmowe pendrive’y reklamowe
Jako przedsiębiorca dbasz o dobry wizerunek Twojej firmy, ale Twoi pracownicy
w sytuacjach zawodowych korzystają z prywatnych urządzeń, które na dodatek stale gubią?
Pomyśl o zakupie pendrive’ów z nadrukiem firmowym, które będą mieściły się
w kieszeniach marynarek lub w portfelach i będą wykorzystywane tylko do celów zawodowych. Wśród propozycji znajdują się pamięci USB z logo, które mają klasyczny kształt, ale wyróżniają się ciekawą trójwymiarową powierzchnią.
Logo firmowe na pendrivie reklamowym ułatwi znalazcy zidentyfikowanie właściciela. A nowoczesny wygląd sprawi, że pamięć USB będzie wizytówką Twojej firmy.

Pendrive Silicon Power B20

Wybierz pendrive, który będzie stale przy Tobie
Interesujący wygląd pendrive’a reklamowego z logo może nie wystarczyć. Czasem trzeba sięgnąć po rozwiązania, które zminimalizują ryzyko utraty urządzenia.
Wygodnym rozwiązaniem jest zakup pendrive’a reklamowego z nadrukiem, który można przyczepić do kluczy lub torby laptopa. Metalowe kółko jest bardzo wytrzymałe, więc nie musisz się bać, że pendrive samoczynnie się odczepi. Dzięki skórzanej oprawie, zawartość jest dobrze chroniona przed uszkodzeniami.
To również świetna alternatywa dla osób, które stale zapominają zabrać pamięć USB
z domu lub miejsca pracy. Jeśli doczepisz pendrive do kluczy, nie będziesz musiał o nim cały czas pamiętać.

Pendrive skórzany 16GB PU17

Zwiększ bezpieczeństwo swoich danych
Masz pamięć USB z logo, a mimo to nadal zdarza Ci się gubić ten gadżet? Pomyśl
o zainstalowaniu specjalnego oprogramowania, które chroni zawartość przed rozszyfrowaniem przez osoby postronne, a cenne dane będą bezpieczne.
Dodatkowo warto wgrać na urządzenie plik tekstowy, w którym umieścisz swoje dane kontaktowe. To ułatwi znalazcy skontaktowanie się z Tobą.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB