Wtorek, 3 sierpnia 2021. Imieniny Augustyna, Kamelii, Lidii

Kto zadbał najbardziej o klienta szukającego mieszkania wg Dziennika Elbląskiego?

2020-04-01 12:00:00 (ost. akt: 2020-04-16 14:33:42) Artykuł sponsorowany

Stawiamy na rzetelność - sprawdzonych najemców, deweloperów, agentów nieruchomości dbających o jakość swoich produktów, ale przede wszystkim stawiających na pierwszym miejscu Klienta.

Zdaniem Dziennika Elbląskiego jedną z najlepszych firm oferujących sprzedaż nieruchomości jest EL INVEST.
EL INVEST to deweloper z Mławy, który szturmem zdobył sobie miejsce w czołówce firm deweloperskich w Elblągu. Za sukcesem marki stoi Włodzimierz Powązka, który od elbląskim rynku działa już od 5 lat. Do tej pory, jak wspólnik spółki deweloperskiej, z powodzeniem zrealizował inwestycję Dom przy Winnej (dwa etapy, łącznie 63 mieszkania). Od 2017 roku EL INVEST realizuje największe w ostatnich latach osiedle mieszkaniowe w Elblągu. Osiedle Sadowa to 5 budynków wielorodzinnych z 360 mieszkaniami. Jego budowa zakończy się w 2021 roku.

Osiedle Sadowa to sztandarowa inwestycja EL INVEST, która błyskawicznie zdobyła uznanie elblążan. Świadczy o tym fakt, że na rok przed ukończeniem budowy w ofercie zostały zaledwie 4 wolne mieszkania. Jeśli ktoś chciałby jeszcze zamieszkać na tym najpopularniejszym nowym osiedlu ma do wyboru mieszkania od 68 do 89 m2.

- Jako EL INVEST, przez kilka ostatnich lat doskonale poznaliśmy oczekiwania elblążan, co przełożyło się na odpowiednio dobraną ofertę. Kolejne dwie inwestycje uruchomione w 2018 i 2019 roku również okazały się strzałem w dziesiątkę. W ostatnim czasie, jeszcze przed zakończeniem budowy, sprzedany został ostatni z 24 domów w zabudowie bliźniaczej powstających na osiedlu przy ul. Kowieńskiej na elbląskich Bielanach. Podobnie sytuacja wygląda z realizowaną w samym sercu Elbląga Kamienicą Trybunalska, gdzie swoich właścicieli znalazł każdy z 23 apartamentów, które oddane zostaną w połowie tego roku – mówi Deweloper Włodzimierz Powązka.

https://m.wm.pl/2020/04/orig/wlodzimierz-powazka-el-ivest-1-620996.jpg

Najnowszą inwestycją EL INVEST, której budowa wystartowała z końcem 2019 roku jest budynek EL TOWER. Powstający przy ul. Mielczarskiego nowoczesny obiekt mieszkalny, który odmieni oblicze elbląskiego Zatorza. Inwestycja, która zakłada oddanie w dwóch etapach 130 mieszkań, jest jedną z najatrakcyjniejszych pod względem cenowym.

- Gdy rozpoczynaliśmy przedsprzedaż jesienią ubiegłego roku, ceny mieszkań zaczynały się tu od 3990 zł/m2. Tak atrakcyjna oferta spotkała się z dużym odzewem i obecnie sprzedanych mamy blisko 50 mieszkań na 80 zaprojektowanych w pierwszym etapie. Na tę chwilę w sprzedaży mamy jeszcze kilka kawalerek, które można nabyć od 4390 zł/m2. To świetna oferta m.in. dla inwestorów oraz rodzin, które szukają swojego pierwszego mieszkania. Klucze do pierwszych mieszkań oddamy we wrześniu 2021 roku – informuje nas Piotr Kaczmarczyk, Dyrektor Sprzedaży EL INVEST.

https://m.wm.pl/2020/04/orig/piotr-kaczmarczyk-el-invest-1-620997.jpg

EL INVEST stawia sobie za cel stały rozwój. Dlatego jeszcze w tym roku w sprzedaży prawdopodobnie pojawią się dwie kolejne, nowe inwestycje mieszkaniowe.

- Będą to propozycje komfortowych mieszkań na kameralnych osiedlach, w ustronnych miejscach Elbląga. Więcej szczegółów będziemy mogli podać już w połowie roku – mówi odpowiadający za przygotowanie nowych projektów Piotr Kaczmarczyk.Bez wątpienia grupa ludzi, których pasją są nieruchomości, to Agencja Freedom. Również wyróżniona przez naszą redakcję za swój profesjonalizm, świetne pomysły oraz dużo zadowolonych klientów.

https://m.wm.pl/2020/04/orig/large-freedom-620999.jpg

Agencja Freedom to lider rynku nieruchomości zrzeszający blisko 400 agentów w całej Polsce. Elbląski zespół Freedom to profesjonaliści, których wspiera Jarosław Kraiński, właściciel firmy, deweloper i przede wszystkim pośrednik w obrocie nieruchomościami z 26 letnim doświadczeniem pracy na rynku. Od wielu lat pomagamy naszym klientom w szybkiej i zyskownej sprzedaży nieruchomości a także od kilku lat efektywnie wspieramy deweloperów w procesie sprzedaży mieszkań z rynku pierwotnego. Wielokrotnie wspieraliśmy również naszych lokalnych deweloperów, łącznie do dnia dzisiejszego obsłużyliśmy już 8 inwestycji ze 100 % skutecznością. Dodatkowo zakres naszych usług obejmuje także pełne wsparcie w procesie zakupowym oraz pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Biura nieruchomości Freedom mieszą się w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Dzięki doświadczeniu oraz wnikliwej analizie rynku i potrzeb klienta skutecznie pośredniczą w sprzedaży i wynajmie nieruchomości.
Agencja Freedom Nieruchomości to również profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży przy wykorzystaniu m.in. takich metod jak, home staging czy promocja w internecie przy użyciu bogatego zaplecza marketingowego i firmowego know-how.
Nasz zespół aktywnie wspiera deweloperów w każdym etapie realizacji inwestycji - od powstania koncepcji, przygotowania dokumentacji, działań marketingowych, przygotowywania i nadzorowania umów deweloperskich, przekazania mieszkań użytkownikom.

https://m.wm.pl/2020/04/orig/w1-korona-elblaga-freedom-621001.jpg


Obecnie obsługujemy następujące inwestycje deweloperskie: Korona Elbląga Etap II, Osiedle Bursztynowe w Jantarze - budynek L, Regal Park flat & busines, Baltic Twins w Sztutowie. Na dniach ruszamy z nowymi inwestycjami w Elblągu - zespół kameralnych budynków przy ul. Komeńskiego w Elblągu oraz zespół kamieniczek na Starym Mieście w Elblągu.
Zapraszamy do naszego biura codziennie w godz. 10.00 -17.00 przy Alei Grunwaldzkiej 31 w Elblągu.


W zestawieniu Dziennika Elbląskiego nie mogło zabraknąć Własnej Chatki, działającej w sieci biur Metrohouse.

https://m.wm.pl/2020/04/orig/metrohouse-621004.jpg

Biuro oferuje kompleksowy zakres usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz pośrednictwo kredytowe. Każdemu, kto chce kupić, sprzedać nieruchomość, ma do wynajęcia mieszkanie, dom lub obiekt komercyjny lub poszukuje nieruchomości do wynajmu, chętnie pomoże zrealizować transakcję zespół profesjonalistów, którzy są specjalistami od lokalnego rynku nieruchomości, kierowanych przez Krzysztofa Wiśniewskiego . Za ich pośrednictwem Klienci znajdą też najlepszy kredyt mieszkaniowy na rynku . Zespół Metrohouse- Własna Chatka pomoże wybrać finansowanie zakupu idealnie dostosowane do potrzeb Klientów. Własna Chatkę wyróżnia dbałość o wysokie standardy obsługi klienta i skuteczność w działaniu dzięki współpracy z kilkuset innymi doradcami Metrohouse.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do biura, które mieści się na ul. Rzeźnickiej 14-15d lub pod numerem telefonu +48 662 271 700