Sobota, 6 czerwca 2020. Imieniny Laury, Laurentego, Nory

Słodkie wsparcie dla personelu medycznego

2020-04-09 17:00:00 (ost. akt: 2020-04-09 15:41:54)

Autor zdjęcia: powiat.elblag.pl

Pomagać można na wiele sposobów. Na wyjątkowo słodki pomysł wpadli wychowankowie "Zakątka" w Zielonce Pasłęckiej i "Samodzielnego Mieszkania" w Pasłęku.

– Wychowankowie Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych wyrazili swój wielki podziw, szacunek i wdzięczność pracownikom służby zdrowia w najprostszy możliwy sposób. W ramach akcji #zostań w domu, dzielnie w nim są, a co więcej wykorzystują ten czas…piekąc przepyszne słodkości – informuje Grzegorz Dawidziuk.

W imieniu dzieci kosz pełen własnoręcznie przygotowanych ciasteczek pracownikom Szpitala Powiatowego w Pasłęku przekazał Leszek Czyżewski – dyrektor obu placówek.

Takie gesty udowadniają, że nawet w tym trudnym dla wszystkich okresie, jest miejsce na uśmiech. Wychowankom placówek gratulujemy niezwykłego pomysłu i wierzymy, że zainspirują innych do tego, by pamiętali o pracownikach służby zdrowia, którzy każdego dnia ryzykują własnym zdrowiem, by ratować nasze.

http://m.wm.pl/2020/04/orig/pas1-621675.jpg

red.


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W czwartkowym (9 kwietnia) wydaniu m.in.

Tarcza nie chroni wszystkich
Rośnie bezrobocie. Coraz więcej osób rejestruje się w urzędach pracy. Jednak to dopiero początek, bo dziś jeszcze firmy wstrzymują się ze zwolnieniami, wyczekując, jak ostatecznie będzie wyglądała pomoc z tarczy antykryzysowej.


obrączkiCo się odwlecze, to nie uciecze...
Agnieszka i Wojtek 17 kwietnia mieli złożyć przysięgę małżeńską, a potem bawić się na weselu do białego rana. Niestety ślub trzeba było przełożyć...


Od lewej: Michał Wypij i Jarosław GowinMamy hamulec bezpieczeństwa
O tym, że Porozumienie nie wychodzi z koalicji z PiS i nadal tworzy Zjednoczoną Prawicę, ale zaciąga hamulec bezpieczeństwa - rozmawiamy z Michałem Wypijem, posłem Porozumienia z Warmii i Mazur


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. rysa #2903374 | 195.136.*.* 9 kwi 2020 18:17

    I to jest uspołecznienie, brawo.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz