Wtorek, 4 sierpnia 2020. Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego

Olimpia Elbląg podejmie Concordię na wirtualnej murawie!

2020-04-10 08:52:33 (ost. akt: 2020-04-10 13:40:45)
materiały organizatora

materiały organizatora

ZKS Olimpia Elbląg wspólnie z Concordią Elbląg, z myślą o bohaterach na co dzień walczących z koronawirusem i ryzykującym swoje życie, organizujemy Wirtualne Derby Elbląga. Dochód z biletów zostanie w pełni przeznaczony służbom walczącym na pierwszej linii frontu.

W najbliższą sobotę (11.04) o godzinie 14:00 wrócimy na piłkarskie boisko, lecz w dość nietypowym anturażu. Olimpia Elbląg podejmie Concordię na wirtualnej murawie, a odpowiedzialni za końcowy wynik spotkania będą przedstawiciele obydwu zespołów, którzy stoczą ze sobą pojedynek w grze FIFA20. Materiał z tego wydarzenia będzie można śledzić na platformie YouTube.

Specjalnie na tę okazję uruchamiamy sprzedaż wejściówek na wszystkie trybuny stadionu e-A8! Ceny e-biletów (cegiełek) przedstawiają się następująco:

e-ŁUK – 10zł
e-D (GOŚCIE) – 10 zł
e-A1/A2 – 20zł
e-B1/B2/B3 – 20zł
e-VIP – 50zł

Wejściówki możecie nabywać tylko i wyłącznie drogą internetową za pośrednictwem www.bilet.pax.pl. Planowane rozpoczęcie sprzedaży 08.04 od godziny 12:00, a zakończenie w sobotę (11.04) o godzinie 11:00.

Całość zysku z biletów przekażemy lokalnym służbom (Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Elblągu, Policja, Straż Pożarna, Straż Miejska, wolontariusze), które bardzo pilnie potrzebują pomocy od wszystkich mieszkańców Elbląga.

Liczymy na Wasze wsparcie z pełnych, wirtualnych trybun stadionu e-Agrykola 8!

Olimpia Elbląg


Czytaj e-wydanie
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.plKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB