We wtorek (19.05) odbyło się uroczyste otwarcie nowo wybudowanego odcinka drogi gminnej w Pasłęku. W wydarzeniu uczestniczył między innymi burmistrz Wiesław Śniecikowski, Marek Sarnowski i Dariusz Kułakowski, proboszcz parafii św. Bartłomieja w Pasłęku.
[gallery]119259[/gallery]Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!