Reklama

Nowa droga w Pasłęku [ZDJĘCIA]

21/05/2020 13:04

We wtorek (19.05) odbyło się uroczyste otwarcie nowo wybudowanego odcinka drogi gminnej w Pasłęku. W wydarzeniu uczestniczył między innymi burmistrz Wiesław Śniecikowski, Marek Sarnowski i Dariusz Kułakowski, proboszcz parafii św. Bartłomieja w Pasłęku.

[gallery]119259[/gallery]

Wykonawca robót został wyłoniony w trybie przetargu nieograniczonego (drugie postępowanie), w którym brały udział dwie firmy. Prace związane z wykonaniem ciągu prowadzone były od lutego do maja. Wykonawcą robót była firma: Roboty Ziemne Mirosław Majka, a koszt zadania wyniósł 575 825,67 zł. Całość prac została sfinansowana ze środków własnych samorządu pasłęckiego.

Oddany do użytkowania odcinek drogi przebiega od skrzyżowania z ul. Westerplatte przy nowo wybudowanej myjni i biegnie do złomowca. Zakres zadania obejmował budowę drogi gminnej dojazdowej wewnętrznej o szerokości 12 metrów w liniach rozgraniczających. Nowa droga oświetlona będzie trzema latarniami ze źródłem światła typu LED.

UM Pasłęk/kk

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama