Czwartek, 24 września 2020. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny

Zaczęło się od pożaru pojemników na śmieci, potem zajął się dach szkoły [ZDJĘCIA]

2020-07-07 10:19:11 (ost. akt: 2020-07-07 10:32:14)

Autor zdjęcia: KP PSP w Braniewie

W poniedziałek 6 lipca o 15:17 braniewscy strażacy odebrali zgłoszenie o pożarze pojemników na śmieci zgromadzonych w pobliżu budynku szkoły podstawowej w Nowicy (gm. Wilczęta). Kilka minut później dotarła kolejna informacja, że ogień z palących się pojemników przeniósł się na część dachu budynku szkoły.


Dyżurny Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej skierował na miejsce pożaru strażaków – ochotników z Wilcząt oraz Starego Siedliska. Kilka minut później dotarła kolejna informacja, że ogień z palących się pojemników na śmieci przeniósł się na część konstrukcji dachu budynku szkoły. Na miejsce skierowano kolejne zasoby ratownicze w tym trzy pojazdy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Braniewie. Jeszcze przed przybyciem jednostek straży pożarnej działania gaśnicze z wykorzystaniem podręcznego sprzętu gaśniczego rozpoczęli pracownicy szkoły.

Działania gaśnicze strażacy prowadzili zarówno od zewnątrz obiektu jak również wewnątrz próbując zminimalizować wielkość zdarzenia. Dzięki szybkiej i skutecznej reakcji strażaków – ochotników z gminy Wilczęta udało się ograniczyć skutki pożaru. Strażacy po zlokalizowaniu pożaru przystąpili do sprawdzania pogorzeliska i dotarciu do ukrytych zarzewi ognia. Dodatkowo przeprowadzone prace rozbiórkowe przeprowadzono zabezpieczenie konstrukcji dachu obiektu. Na miejsce działań przybył wójt gminy Wilczęta oraz dyrektor placówki szkolnej.

KP PSP w Braniewie


Czytaj e-wydanie
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.plKomentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Linda Mark #2947817 | 197.210.*.* 14 lip 2020 10:42

  JAK UZYSKAŁEM MÓJ POŻYCZKĘ Z TEJ WIELKIEJ FIRMY Witajcie moi drodzy ludzie, jestem Linda McDonald, obecnie mieszkająca w Austin Texas w USA. W tej chwili jestem wdową z trójką dzieci i utknąłem w sytuacji finansowej w kwietniu 2020 r. Musiałem zrefinansować i opłacić rachunki. Próbowałem szukać pożyczek od różnych firm pożyczkowych, zarówno prywatnych, jak i korporacyjnych, ale nigdy z sukcesem, a większość banków odmówiła mi kredytu, nie daj się zwieść tym oszustom, którzy nazywają ich pożyczkodawcami, wszyscy są oszustwem, chcą tylko twojego pieniądze i dobrze ich nie słyszysz, oni zrobili mi to dwa razy, zanim spotkałem pana Davida Wilsona, najciekawsze jest to, że moja pożyczka została przekazana mi w ciągu 74 godzin, więc radzę skontaktować się z panem Davidem, jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem pożyczki i masz pewność, że możesz go spłacić na czas, możesz skontaktować się z nim przez e-mail ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Brak kontroli kredytowej, brak podpisu z jedynie 2% oprocentowaniem, lepsze plany spłat i zaplanuj, jeśli musisz skontaktować się z jakąkolwiek firmą w sprawie zabezpieczenia pożyczki bez zabezpieczenia, a następnie skontaktuj się z panem Davidem Wilsonem w sprawie pożyczki. Oferują one wszelkiego rodzaju pożyczki Pożyczka krótkoterminowa (5_10 lat) Pożyczka długoterminowa (20_40) Pożyczka na media (10_20) Oferują pożyczki jak Pożyczka mieszkaniowa ............. Pożyczka biznesowa ........ Pożyczka dłużna ....... Pożyczka studencka .......... Pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej Pożyczka biznesowa ......., Pożyczka firmowa .............. itd E-mail .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Je� �li chodzi o kryzys finansowy i pożyczkę, to pożyczka finansowa Davida Wilsona jest miejscem, do którego należy się udać, proszę powiedz mu, że pani Linda McDonald kieruje tobą Powodzenia ... …

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Elwira #2945403 | 77.111.*.* 8 lip 2020 08:44

  Cześć! Na imię mam Elwira, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do miłych spotkań i kontaktu w nudne dni. Z przyjemnością odpowiem wszystkim samotnym bo sama czuję się samotna, napisz do mnie na stronie randkowej gdzie spokojnie moglibyśmy pogadać, również na stronie znajdziesz moje odważne fotki mój profil to : http://milepanie.pl/elwirka

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. j. #2945048 | 83.5.*.* 7 lip 2020 11:45

  Śmietnik sam się nie zapalił!

  ! - + odpowiedz na ten komentarz