Czwartek, 13 sierpnia 2020. Imieniny Elwiry, Hipolita, Radosławy

Trwa głosowanie na Super Psa i Super Kota!

2020-07-13 18:00:00 (ost. akt: 2020-07-13 10:39:14)
Na zdjęciu Lenox i Maja - pies i kot, które prowadzą w naszym plebiscycie

Na zdjęciu Lenox i Maja - pies i kot, które prowadzą w naszym plebiscycie

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Lenox, Maja, Tygrys, a może Panterka? Trwa głosowanie w naszym plebiscycie na Super Psa i Super Kota. To Ty możesz zdecydować, który pupil zasługuje na ten tytuł. Do końca głosowania zostało zaledwie kilka dni!

Aktualnie w naszym plebiscycie na Super Psa prowadzi Lenox, a pierwsze miejsce w kategorii Super Kot zajmuje Maja. Ale wszystko może się jeszcze zmienić. Głosuj na swojego faworyta!

Kot i pies… Czy taki duet może się udać? Czy pies się z kotem nie pogryzie? A czy kot psa nie zadrapie? Jest jedno bezpieczne miejsce — nasze łamy. Dlatego szykujcie aparaty i namawiajcie swoje czworonogi do szerokiego uśmiechu. Być może wśród nadesłanych zdjęć znajdziemy zwierzaka, który nie tylko jest wyjątkowy, ale i zasługuje na miano rekordzisty. W mieście Reno w Nevadzie żyje kot o imieniu Stewie, który jest najdłuższym domowym kotem na świecie. Mierzy 123 cm i 19 milimetrów — mierzone od czubka nosa do końcówki ogona. Mistrzynią innej kategorii jest natomiast kotka Sophie Smith, również ze Stanów Zjednoczonych. Ma najdłuższą sierść — mierzy aż 25,68 cm długości.

Zgłoś swojego zwierzaka!
Plebiscyt trwa do 20 lipca. Zdjęcia psów i kotów mogą zgłaszać ich właściciele. Mają na to czas do 19 lipca. Wystarczy wysłać fotografię wraz z imieniem zwierzaka i miejscowością, z której pochodzi oraz telefon kontaktowy do właściciela, pod adres mailowy gazeta@dziennikelblaski.pl.

Głosowanie na "Super Psa" i "Super Kota" odbywa się za pomocą sms-ów, koszt jednego to 2,46 zł z VAT. Tytuły zostaną przyznane tym zwierzętom, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów.

>>> Regulamin plebiscytu Nasz Pupil 2020

Kandydaci do tytułu Super Psa 2020:
Kandydaci do tytułu Super Kota 2020:
Czytaj e-wydanie
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB