Byłem w szpitalu wojewódzkim na badaniach. Jednym z problemów, jaki zauważyłem, jest brak zabezpieczenia personelu pomocniczego w maseczki — informuje jeden z naszych Czytelników. Wątpliwości pacjenta wyjaśnia rzeczniczka prasowa placówki.
W szpitalu? W obliczu pandemii? W obliczu tego, że ściga się ludzi na klatce schodowej, a nie zakłada się maseczek w czasie pracy na korytarzu oddziałów wśród pacjentów? — bulwersuje się Czytelnik.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!