Po kilku godzinach intensywnych poszukiwań 73-letni mieszkaniec Elbląga trafił do domu. Grzybiarz zgubił się w lesie. Policjanci odnaleźli go po śladach, do których doprowadził pies tropiący.
W piątek (23.10) oficer dyżurny elbląskiej komendy został powiadomiony o zaginięciu starszego mężczyzny. Do poszukiwań zaangażowano funkcjonariuszy z wydziału prewencji oraz leśników. Wsparcia udzielili także przewodnicy psów służbowych z Elbląga. Mundurowi przeczesywali lasy w okolicach miejscowości Stagniewo (wschodni kraniec Elbląga). Śladem zaginionego ruszył pies tropiący, który skierował policjantów w głąb lasu, wprost do miejsca, w którym siedział wyziębiony 73-latek. Na szczęście mężczyzna nie potrzebował hospitalizacji. Policjanci odwieźli go do domu.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!