Reklama

Protestujący przejechali ulicami miasta [ZDJĘCIA]

03/11/2020 21:30

Strajki przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego nie ustają. Dziś (03.11) na ulicach Elbląga trwał protest samochodowy, kolejne wydarzenie planowane jest na nadchodzący czwartek.

[gallery]120616[/gallery]

"Jedziemy po swoje prawa" — tak brzmi nazwa akcji zorganizowanej dziś przez Elbląski Strajk Kobiet.

Uczestnicy protestu samochodowego spotkali się przy PWSZ i ruszyli wyznaczoną trasą, na której znalazły się m.in. Rawska, Łęczycka, Traugutta, Moniuszki, Szymanowskiego, Królewiecka, Piłsudskiego, Dąbka, Stoczniowa, Rybacka i Hetmańska.

Według informacji ujętych na stronie dzisiejszego wydarzenia kolejna akcja protestujących odbędzie się już 5 listopada. — A was, nasi spacerujący, zapraszamy na czwartek! Zbierajcie siły, czegoś takiego w Elblągu jeszcze nie było — przekazują organizatorzy.


[ewydanie=DZEL]
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama