Posiedzenie sejmu, na którym kolejny raz moja kandydatura miała być głosowana, zostało odwołane. Ta sytuacja bardzo mnie niepokoi — mówi kandydatka na Rzecznika Praw Obywatelskich, Zuzanna Rudzińska-Bluszcz, w wiadomości kierowanej do elblążan.
Wideo zwracającej się do elblążan 38-letniej prawniczki, która, jak przyznaje, dzieciństwo spędziła w oddalonych o 20 km od Elbląga Kadynach, zaprezentował senator Jerzy Wcisła podczas zdalnej konferencji prasowej. W spotkaniu uczestniczyły również posłanka Monika Falej oraz Teresa Bocheńska, prezes Banku Żywności w Elblągu i sekretarz Zarządu Elbląskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Pozarządowych. Obie panie przyznają, że popierają kandydaturę Rudzińskiej-Bluszcz.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!