Reklama

Prezydent Elbląga zakażony koronawirusem

06/11/2020 12:11

Elbląski Urząd Miasta poinformował dziś, że wynik testu przebywającego od piątku na kwarantannie Witolda Wróblewskiego okazał się pozytywny. Prezydent Elbląga jest zakażony koronawirusem.

W związku z kontaktem z osobą zakażoną prezydent Witold Wróblewski, który przebywał od ubiegłego piątku na kwarantannie, zgodnie z zaleceniami sanitarnymi poddał się wczoraj testom na koronawirusa — przekazała dziś, 6 listopada, rzeczniczka prasowa prezydenta Elbląga.

Wynik niestety okazał się pozytywny. Prezydent czuje się dobrze, zgodnie z wytycznymi służb sanitarnych do 15 listopada przebywać będzie w izolacji — informuje Joanna Urbaniak.


[ewydanie=DZEL]
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama