Elbląski Urząd Miasta poinformował dziś, że wynik testu przebywającego od piątku na kwarantannie Witolda Wróblewskiego okazał się pozytywny. Prezydent Elbląga jest zakażony koronawirusem.
W związku z kontaktem z osobą zakażoną prezydent Witold Wróblewski, który przebywał od ubiegłego piątku na kwarantannie, zgodnie z zaleceniami sanitarnymi poddał się wczoraj testom na koronawirusa — przekazała dziś, 6 listopada, rzeczniczka prasowa prezydenta Elbląga.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!