Reklama

Pasłęk: nieznany sprawca zdewastował miejsce upamiętniające Jana Pawła II

17/11/2020 11:17

Połamany płot, uszkodzona kapliczka i figurka Matki Boskiej – z soboty na niedzielę (14/15 listopada) nieznany sprawca zniszczył miejsce upamiętniające Jana Pawła II.

Jak informuje kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu, zniszczenia oszacowano na 1,5 tys. zł. – Wszczęliśmy dochodzenie pod kątem dewastacji – dodaje policjant.

Mieszczący się w Parku Ekologicznym w Pasłęku Dąb Papieski został posadzony 14 lat temu. W miniony weekend miejsce wokół niego zostało zniszczone. Chuligani zniszczyli płot wokół dębu i kapliczkę. - Policjanci zabezpieczyli monitoring, który znajduje się w tym miejscu. Jesteśmy na tropie sprawców – kończy Krzysztof Nowacki.

K


[ewydanie=DZEL]
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama