Połamany płot, uszkodzona kapliczka i figurka Matki Boskiej – z soboty na niedzielę (14/15 listopada) nieznany sprawca zniszczył miejsce upamiętniające Jana Pawła II.
Jak informuje kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu, zniszczenia oszacowano na 1,5 tys. zł. – Wszczęliśmy dochodzenie pod kątem dewastacji – dodaje policjant.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!