Na policję została zgłoszona sprawa kupna pojazdu a właściwie niemożliwości jego zarejestrowania. Na pierwszy rzut oka dokumenty wydawały się być kompletne, jednak podczas próby rejestracji auta okazało się, że nie można go zarejestrować z uwagi na brak ciągłości umów kupna-sprzedaży.
Transakcja została sfinalizowana, dokonano opłaty za auto, natomiast właściciel wydał dowód rejestracyjny, inne umowy oraz ubezpieczenie. Podczas rejestracji okazało się, że auto nie posiada ubezpieczenia, a także brak jest ciągłości umów. Sprawa do wyjaśnienia trafiła na policję. Zabezpieczono także umowy kupna -sprzedaży auta.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!