Nie tylko walczymy. W międzyczasie myślimy też o ludziach potrzebujących pomocy — informował jakiś czas temu Elbląski Strajk Kobiet. Dziś odbyła się zapowiadana zbiórka na rzecz pacjentów ZOL przy Żeromskiego.
[gallery]120859[/gallery]Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!