Policjanci z Elbląga ustalają tożsamość mężczyzny widocznego na zdjęciach monitoringu. Pochodzą one ze stacji paliw BP przy ul. Płk. Dąbka 74 w Elblągu.
Zdarzenie zarejestrowano 8 grudnia 2020 roku o godz. 9.43. Na zapisie z kamer monitoringu widać jak mężczyzna tankuje zbiornik BMW (koloru czarnego). Wartość skradzionego oleju napędowego to 487 zł. Tablice rejestracyjne w aucie były kradzione.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!