Dlaczego warto być grzecznym? I za co w ogóle tak bardzo lubimy święta? Do rozmowy na poważne gwiazdkowe tematy zaprosiliśmy małych miłośników barszczu i pierniczków. Na nasze pytania odpowiadają uczniowie Szkoły Podstawowej nr 19 w Elblągu.
Co do jednego nie ma wątpliwości — jak zauważają niemal wszyscy nasi mali rozmówcy — Boże Narodzenie to magiczny czas. — Wszyscy są ze sobą razem, otwieramy prezenty, stroimy ładnie pierniczki, jemy przy rodzinnym stole. A najlepiej jest, kiedy piszemy list do świętego Mikołaja. Wszystko możemy sobie wymarzyć! — trafnie zauważa Natalia.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!