Na drodze s22 w okolicach miejscowości Błudowo koło Elbląga doszło do wypadku drogowego, w którym zginął na miejscu 33-letni mężczyzna. Kierujący osobowym mercedesem podróżował z dwiema kobietami. One po wypadku trafiły do szpitala na badania.
[gallery]121024[/gallery]Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!