Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Elbląga zlikwidowali braniewski punkt nielegalnych gier hazardowych. Aby dostać się do środka, musieli użyć łomu, a kiedy próbowali wejść do pomieszczenia, wypuszczony został gaz łzawiący.
Sytuacja miała miejsce jeszcze w grudniu, chociaż miejsce znane było mundurowym już z wcześniejszych kontroli.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!