Zakaz zgromadzeń nie przeszkodził grupie elblążan w uczczeniu pamięci tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Dziś, 14 stycznia 2021 roku pięć osób przy Ratuszu Staromiejskim utworzyło serce z zapalonych zniczy.
[gallery]121132[/gallery]Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!