Pod Elblągiem doszło do groźnej kolizji. Dachował samochód, w którym podróżowało pięć osób. Kierująca straciła panowanie nad autem. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Policjanci apelują o ostrożność.
Do zdarzenia doszło dzisiaj (19.01.2021r.) około 6.00 w miejscowości Komorowo Żuławskie (trasa K7). Volkswagen golf, którym podróżowało 5 kobiet, dachował. 44-letnia kierująca jechała za szybko i straciła panowanie nad samochodem. Była trzeźwa. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Została ukarana mandatem.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!