Rada Miejska w Pasłęku zwiększa kwotę dotacji na dzieci uczęszczające do żłobków i te objęte opieką opiekuna dziennego lub klubu dziecięcego. Co więcej, liczba miejsc opieki dla dzieci do lat 3 zwiększy się dwukrotnie.
Burmistrz Pasłęka zawarł umowę z tamtejszym klubem dziecięcym, według której na każde dziecko zamieszkałe na terenie gminy i objęte opieką klubu, przeznaczona zostanie dotacja w wysokości 250 złotych miesięcznie.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!