Nie żyje Andrzej Kotliński, wieloletni Dyrektor Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej. O jego śmierci poinformował PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej.
Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy informację o śmierci ś.p. Andrzeja Kotlińskiego, wieloletniego Dyrektora Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej (1991-2002). Członek PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej od 1994 roku. Od 2003 do 2013 roku jako Kierownik Regionalnej Pracowni Krajoznawczej przy Oddziale PTTK w Elblągu, w następnych latach (do 2016 r.) pracował społecznie. Rodzinie, Bliskim i Przyjaciołom składamy wyrazy szczerego współczucia — przekazuje zarząd i członkowie PTTK Oddziału Ziemi Elbląskiej.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!