Praca w Straży Miejskiej wiąże się z niesieniem pomocy przede wszystkim elblążanom. Zdarzają się też interwencje, kiedy pomocy potrzebują zwierzęta. W tym przypadku strażnicy pomogli i elblążance, i jej zwierzakowi.
Dyżurny Straży Miejskiej w Elblągu odebrał telefon od starszej zaniepokojonej stanem zdrowia swojego kota kobiety, która nie mogła dodzwonić się do weterynarza swojego pupila.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!