Festiwal strzelecki urządzili sobie w niedzielę w derby Elbląga piłkarze Concordii i Olimpii II. Na stadionie przy ul. Krakusa kibice zobaczyli osiem bramek, a spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 5:3. Trzy gole dla zwycięskiej drużyny zdobył Szymon Drewek.
• Concordia Elbląg — Olimpia II Elbląg 5:3 (3:3)Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!