To już ostatnie godziny głosowania w plebiscycie na Dziewczynę Lata 2021. Swoją kandydaturę zgłosiło kilkanaście mieszkanek Elbląga i powiatu elbląskiego. Która z nich trafi na okładkę Dziennika Elbląskiego?
Justyna, Izabela, Sylwia, Żaklina, Aneta, Anna, Magdalena, Angelika, Aleksandra, Lidia, Justyna, Ewa, Aleksandra, Karolina, Katarzyna i Marta — to właśnie te dziewczyny z Elbląga i powiatu elbląskiego starają się o tytuł Dziewczyny Lata 2021.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!