Reklama

Dziewczyna Lata 2021: Głosowanie zakończone!

25/08/2021 10:36

To już ostatnie godziny głosowania w plebiscycie na Dziewczynę Lata 2021. Swoją kandydaturę zgłosiło kilkanaście mieszkanek Elbląga i powiatu elbląskiego. Która z nich trafi na okładkę Dziennika Elbląskiego?

Justyna, Izabela, Sylwia, Żaklina, Aneta, Anna, Magdalena, Angelika, Aleksandra, Lidia, Justyna, Ewa, Aleksandra, Karolina, Katarzyna i Marta — to właśnie te dziewczyny z Elbląga i powiatu elbląskiego starają się o tytuł Dziewczyny Lata 2021.

Jaka jest nagroda? Niezwykła! Bo zwyciężczyni trafi na okładkę Dziennika Elbląskiego i zgarnie wyjątkową pamiątkę na całe życie.

Która z nich wygra? To zależy od Was — swoje faworytki możecie wspierać do północy, wysyłając SMS o odpowiedniej treści pod numer 7248

[h3]Poznaj nasze kandydatki[/h3]
[gallery]123183[/gallery]

[h3]Aktualizacja[/h3]
Głosowanie zakończone. Zwyciężczynię poznamy niebawem.

[iframe]https://www.facebook.com/plugins/page.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FDziennikElblaski%2F&tabs&width=340&height=130&small_header=false&adapt_container_width=true&hide_cover=false&show_facepile=true&appId" width="340" height="130" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share"][/iframe]

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama