Drugi mecz w tym sezonie przed własną publicznością rozegrał Start Elbląg. Podejmował mistrza Polski Zagłębie Lubin, który beż problemu zainkasował komplet punktów. Wygrał i to różnicą 14 bramek.
[gallery]125043[/gallery]Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!