Na ścianie Izabeli Mackiewicz wisi już jedna okładka, którą zdobi jej zdjęcie. — Chciałam tylko obronić tytuł, a udało mi się zwyciężyć w konkursie regionalnym — mówi Dziewczyna Lata 2021. Iza zdobyła najwięcej głosów w Elblągu i całym województwie.
Po raz pierwszy Izabela Mackiewicz wzięła udział w elbląskiej wersji plebiscytu trzy lata temu.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!