Reklama

Concordia i Zatoka z kompletem punktów

24/10/2021 16:09

Piłkarze Zatoki Braniewo odnieśli drugie zwycięstwo z rzędu. Pokonali Błękitnych Orneta 5:0. Z kolei Concordia Elbląg wygrała na wyjeździe z DKS Dobre Miasto 3:1.

• DKS Dobre Miasto — Concordia Elblag 1:3 (1:0)
1:0 — Bucholc (7), 1:1 — Szawara (51), 1:2 — Szmydt (73), 1:3 — Drewek (85)
DKS: Dzikowski — Gawryś (65 Kuczniew 70 Borkowski), Bartkowski, Rudzki (56 Dalecki), Tomasz, Kowalski, Francuz, Obuchowicz, Lubak (70 Czekało), Bucholc, Michałowski (86 Grzeszczyk)
CONCORDIA: Leszczyński — Piech Szawara, P. Pelc, Bukacki, Drewek, Błaszczyk (46 Łęcki), Tomczuk (70 Skierkowski), Kopka, Szmydt (90 Nestorowicz), M. Pelc (46 Wieliczko)

Po pierwszej części meczu gospodarze wygrywali zasłużenie, po tym jak Janusz Bucholc, po rzucie rożnym skierował w zamieszaniu podbramkowym piłkę do siatki. Po przerwie ton grze nadawali goście i ich przewaga rosła z minuty na minutę, czego efektem było zdobycie trzech goli.

• Zatoka Braniewo — Błękitni Orneta 5:0 (1:0)
1:0 — Wolak (43), 2:0 — Levenko (56), 3:0 — Szpakowski (66), 4:0 — Levenko (76), 5:0 — Chomko (79)

Zatoka przed tygodniem pozbawiła punktów Błękitnych Pasym, wygrywając 4:1, a teraz ograła Błękitnych Orneta aż 5:0. Goście tylko do przerwy, prowadzili wyrównany bój. Po przerwie braniewianie zagrali jeszcze z większą determinacją, nastawili się na grę z kontry i po takich właśnie akcjach zdobyli cztery kolejne gole.

Jerzy Kuczyński

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama