2021-11-07 13:41:35(ost. akt: 2021-11-07 13:42:45)
Zdjęcie ilustracyjne - archiwum

Concordia Elbląg w ostatnim w tym roku pojedynku wyjazdowym zainkasowali komplet punktów i tym samym utrzymała się w fotelu lidera.
* Pisa Primavera Barczewo - Concordia Elbląg 1:2 (0:1)
0:1 - Kopka (13), 1:1 - Zawalich (63), 1:2 - Wieliczko (71); czerwona kartka: (90 Maciążek za 2 żółte)

PISA: Piotrowski - Maciążek, Bucholz, Izdebski, Krzywicki (57 Kierstan), Jeruć, Nawrocki, Zawalich, Leszczenko, Supranowicz (46 Goryczka), Kapusta (80 Folga)

CONCORDIA: Leszczyński - Lewandowski, Szawara, P. Pelc (46 Tomczuk), Bukacki, Drewek, Skierkowski, Łęcki (60 Błaszczyk), Kopka, Szmydt (87 Nestorowicz), M. Pelc (46 Wieliczko)

W pierwszej części meczu przeważali elblążanie, którzy już w 5. min mogli objąć prowadzenie, ale Mateusz Szmydt, mając tylko przed sobą bramkarza Mateusza Piotrowskiego, strzelił wysoko nad poprzeczką. Jednak osiem minut później kibice zobaczyli pierwszego gola, gdy Mateusz Kopka przelobował bramkarza Pisy. Tuż przed przerwą powinno być 2:0, lecz Mariusz Pelc w idealnej sytuacji trafił prosto w bramkarza.

Po przerwie gra się wyrównała, a w 63. min gospodarze doprowadzili do remisu. Trzy punkty ostatecznie pojechały jednak do Elbląga, bo w 71. min Patryk Wieliczko wykorzystał podanie Szmydta.