Szybko przyszło, szybko poszło [ZDJĘCIA]

2021-11-29 11:23:49(ost. akt: 2021-11-29 11:28:11)

Za nami mecz KPR Elbląg z SMS ZPRP Płock. W drugiej połowie ekipa z Płocka błyskawicznie odskoczyła na cztery trafienia i tej straty KPR już nie był w stanie odrobić
KPR Elbląg - SMS ZPRP II Płock 24:26 (13:15)

KPR: Jaworski, Plak - Muracki 3, Peret 2, Nowakowski 7, Bartnicki 1, Załuski 3, Sparzak 5, Solecki 2, Reseman 1, Latarski, Sowiński, Robak, Sucharski, Tatar

W 3. min wynik otworzył Kacper Sparzak, jednak odpowiedź podopiecznych trenera Krzysztofa Kisiela była błyskawiczna. Po 10 minutach goście wyszli na prowadzenie 5:2, ale wtedy gospodarze uporządkowali szyki obronne i po golach Resemana, Załuskiego i Sparzaka doprowadzili do remisu 5:5. Ale to był dopiero początek dobrej gry KPR, ponieważ pięć minut później elblążanie wygrywali 10:6!

Ale szybko przyszło, szybko poszło, w efekcie na przerwę gospodarze zeszli z dwubramkową stratą.

W drugiej połowie ekipa z Płocka błyskawicznie odskoczyła na cztery trafienia (17:13) i tej straty KPR już nie był w stanie odrobić, chociaż w 50. min udało mu się zdobyć kontaktowego gola (21:22).